KIM JESTEŚMY?o nas

Księgowi Informatycy Doradcy – To My:

SymfoTech to zespół wyspecjalizowanych w obsłudze oprogramowania Symfonia ekspertów wdrożeniowych.

Ponad 15 lat doświadczeniem w wdrażaniu linii Symfonia i Symfonia ERP bezpośrednio u producenta daje pełną wiedzę odnośnie każdego aspektu obsługiwanych programów.

Każdy z naszych wdrożeniowców jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz księgowym lub głównym księgowym z praktyki i wykształcenia, dzięki czemu świetnie dogadujemy się z użytkownikami programów księgowych oraz handlowych i potrafimy przełożyć na funkcjonalności programu wszystkie zagadnienia biznesowe klientów.

Corocznie bierzemy udział w dziesiątkach kursów branżowych, księgowych i producenckich by móc przedstawić Państwu skondensowaną dostosowaną do Waszych potrzeb wiedzę i pomysły jak wykorzystać Systemy Symfonia by wesprzeć potrzeby z jakimi macie do czynienia na co dzień.

 

Więcej Symfonii – Rozbudowy i dodatki Systemów Symfonia:

Dzięki długoletniej pracy w Symfonii oraz znajomości współczesnych technik programistycznych IT, specjalizujemy się również w wszelkiego rodzaju dodatkach i modułach rozbudowujących podstawowe funkcjonalności Symfonii ( importy i integracje z systemami innych producentów, dodatkowe okna bezpośrednio w istniejących programach, synteza danych z różnych źródeł).

Dzięki naszym rozwiązaniom niektóre firmy znacznie skróciły procesy biznesowe, które dotychczas zabierały wiele dni pracy i angażowały wiele zasobów firmy. Tworzymy rozwiązania, które zastępują i systematyzują dane, gromadzone często przez pracowników w zeszytach, arkuszach Excel i innych rozproszonych narzędziach, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo firmy.

 

Nasi Klienci:

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze Biur Rachunkowych, dla których przygotowaliśmy dziesiątki rozwiązań do importu danych z prawie każdego systemu handlowego, Stowarzyszeń, Firm sektora prywatnego i publicznego. Mamy doświadczenie w branżach: logistycznej, deweloperskiej, handlowej, spożywczej, usługowej i produkcyjnej.

Z naszej wiedzy i doświadczenia korzysta już ponad 150 firm, wśród nich między innymi :

Wojewódzki Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego, TESKO Tatrzańska Komunalna Spółka Kapitałowa

AQFORM Lightning Solutions – jeden z największych polskich i światowych producentów oświetlenia

Sieć Apteki Słoneczne – druga z największych polskich sieci Aptek

Kliweko – jeden z największych dostawców pomp ciepła i klimatyzacji w Małopolsce

FRONTON, Grupa ANGEL – czołowi przedstawiciele branży deweloperskiej

 

Pomimo dużej ilości obsługiwanych przez nas Firm, utrzymujemy indywidualny niekorporacyjny kontakt z każdym klientem.

 

Partnerzy Symfonia – 15 lat doświadczenia :

Jesteśmy parterami producenta Symfonii od 5 lat, przez ten czas zaufaniem obdarzyło nas już 150 klientów Wcześniej przez 10 lat zdobywaliśmy i szlifowaliśmy wiedzę bezpośrednio w strukturach Symfonii.

Kupując z SymfoTech programy Symfonia, kupują Państwo bezpośrednio według cen producenta. Korzystając z wszystkich rabatów i promocji jakie w danej chwili dopuszcza Symfonia.

Wybierając SymfoTech jako dostawcę systemów Symfonia korzystają Państwo w żaden sposób dotychczasowej obsługi technicznej świadczonej bezpośrednio przez producenta.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług związanych z oprogramowaniem Symfonia, wybierając więc Symfonię z Nami macie państwo pewność, że doradzimy to co naprawdę jest konieczne a nie co najdroższe.

Nasza ofertaUsługi wdrożeniowe i szkolenia

Usługi wdrożeniowe i szkoleniowe :

 • Wdrożenia i instalacje Systemów Symfonia
 • Profesjonalna analiza procesów i struktur biznesowych klienta
 • Konsultacje bieżące z obsługi systemów Symfonia
 • Integracje systemów Symfonia z innymi systemami wykorzystywanymi u klienta
 • Importy i eksporty danych z i do zewnętrznych Systemów handlowych i księgowych
 • Przygotowanie rozwiązań indywidualnych rozszerzających możliwości i funkcjonalności Symfonii
 • Backup i archiwizacja danych z baz programów Systemów Symfonia
 • Instalacje, migracje i szkolenie programu Płatnik
 • Wdrożenie i instalacje systemu Nasz Bank dla Symfonii
 • Wdrożenia i instalacje dedykowanego Symfonii BICRM
 • Sporządzanie analiz oraz pomoc w usprawnianiu procesów zachodzących w firmie np. obiegu dokumentów, planu kont – pomoc konsultantów w opisaniu i usprawnieniu procesów zachodzących w firmie
 • Szkolenia oraz szkolenia certyfikacyjne pracowników z systemów Symfonia Finanse i Księgowość, Środki Trwałe, Handel, Kadry i Płace

Opieka serwisowa

Stała opieka serwisowa to nasze zobowiązanie do stałego wspierania Państwa i państwa pracowników w efektywnej pracy z systemami symfonia.

Umowa na stałą opiekę zawiera:

 • Dostarczenie i instalację aktualizacji systemu
 • Pakiet wsparcia technicznego: przez telefon lub e-mail z konsultantem – wdrożeniowcem lub pracownikiem Działu Wsparcia Technicznego Produktu
 • Możliwości wsparcia w dni świąteczne, soboty i niedziele
 • Gwarancję określonego czasu reakcji na zgłoszone problemy z działaniem systemu,
 • Gwarancję cen usług świadczonych przez naszych konsultantów i/lub pakiet godzin konsultacji w siedzibie klienta
 • Zniżki na dodatkowe rozwiązania programistyczne
Skontaktuj się z nami
+48 720 720 820

Subskrybuj nasz newsletter, żeby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami i ważnymi aktualizacjami. Szanujemy Twoją prywatność – Twoje dane są bezpiecznie przechowywane.

  ©2022 Symfotech